TaxiMu Forum

CryWolf

Distribuiži
    Ðīåbºlīk
    Profesor TaxiMu
    Profesor TaxiMu

masculin
    Numarul mesajelor : 1233
    Varsta : 25
    Localizare : Pitesti
    Respectarea regulilor :
    Data de inscriere : 08/01/2008

CryWolf

Mesaj Scris de Ðīåbºlīk la data de Mar Ian 08, 2008 10:29 am

TaxiMu Castel Siege $ Crywolf!
    Acuma pt eventul crywolf trebuie sa faceti asa:
    caractere minime care pot participa la event sant 2
    1 elf si orice alt caracter dar daca nu aveti elf nu puteti face eventul.
    La ora la care trebuie sa inceapa eventul apsati tasta "M" si selectati CryWofl
    Acolo la un moment dat o sa fie ceva ca un film in care veti vedea trupele care invadeaza altarul crywolf.
    Ceea ce veti vedea in acel film este si ceea ce trebuie sa omorati voi pt a castiga.
    Dupa ce vedeti asta trebuie sa mergeti la altarul din crywolf si acolo sa asteptati pana incepe eventul.
    Veti vedea ca statuia este rosie.
    In jurul acelei statui sant 5 cercuri care se vor colora in momentul in care incepe eventul.
    Cand incepe elful trebuie sa se aseze in unul din acele cercuri sa dea yes la ceea ce scrie acolo si apopi nu trebuie sa iasa din acel cerc pana ce nu se termina eventul.
    Celalalt caracter (mg,sm,bk,elf )ce vreti voi trebuie sa aiba grija atat de statuie cat si de elf sa nu fie omorat si in acelasi timp trebuie sa
    omoare si monstrii pe care-i vede in film.
    Daca elful este omorat sau iese din acel cerc eventul se va termina cu failled.
    Daca elful ramane in acel cerc si statuia ramane albastra iar celalalt caracter reuseste sa omoare toti monstrii
    atunci eventul se termina cu succes.
    Pot participa mai multe caractere ,eu am dat un exemplu de minim dar pot fi 5 elfi care sa stea fiecare in cate un cerc si restul caracterelor sa omoare monstrii.
    Pare cam incalcit dar o sa vedeti ca de fapt nu e chiar asa greu de inteles.
    Am sa mai fac completari aici pe masura ce mai aflu cate ceva.
    Momentan eventurile sant setate sa inceapa la
    09.45
    12.45
    15.45
    20.45
    Sant sigur ca o mare parte din voi au inteles ,iar cei care nu au inteles cu timpul se vor lamuri si ei.
    Va doresc mult succes !!
    Deocamdata premii pt acest event nu sant,adica va da doar exp si puncte ceva cam cum e in bc sau ds!

Original made by TAXIMAN
    Edit & Moved By Diabolik

Acum este: Vin Ian 19, 2018 3:54 am